Garanti-İade Değişim

Garanti:

eranelektrik.com web sitesindeki satışa arz edilen tüm ürünler ERAN ELEKTRİK garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresi 1 (Bir) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı ERAN ELEKTRİK tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü Ürün Faturası fotokopisi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

eranelektrik.com ‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için ERAN ELEKTRİK dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece ERAN ELEKTRİK’te verilir. ERAN ELEKTRİK dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz.

Uygunsuz montaj veya yanlış kullanım sonucu arıza görmüş, bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Değişim:

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde eranelektrik.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir ERAN ELEKTRİK ürünü ile değiştirebilirsiniz.

Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün eranelektrik.com’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
eranelektrik.com üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.